Ray-Ban Justin RB4165 865/8S 55
Pašlaik mēs nepārdodam šo produktu.
Jums varētu patikt arī:
Produkta apraksts
Pasaulslavenais zīmols Ray-ban pamatoti tiek uzskatīts par labāko starp saulesbrillēm. Ray-ban kolekcija garantē augstu kvalitāti ar mūžīgu dizainu un ir pieejama daudzās formās un krāsās. Ikoniskās Ray-ban saulesbrilles ir populāras arī slavenību vidū, kas tās padarījis pazīstamas visā pasaulē.
Justin kolekcijas modeļiem ir klasisks Wayfarer izskats.
Ray-Ban Justin RB4165 865/8S 55 ir unisex saulesbrilles.
Pārbaudiet, kā jūs izskatāties šajās saulesbrillēs, izmantojot Lentiamo virtuālās pielaikošanas funkciju.
Saulesbriļļu rāmis
- Brūnā rāmja krāsa lieliski piestāv siltam ādas tonim un gaiši brūniem, melniem vai tumši blondiem matiem.
- Kvadrātveida saulesbriļļu rāmji ir ideāla izvēle tiem, kam ir apaļa, ovāla vai trīsstūrveida sejas forma.
- Saulesbriļļu ietvars ir izgatavots no neilona, kas ir elastīgs, izturīgs un ērts.
- Oriģinālās lēcas var aizstāt ar dažādu veidu pielāgotām lēcām — ar recepti vai bez tās.
Saulesbriļļu lēca
- Zilās lēcas uzlabo kontrastu un samazina gaismas atspīdumus. Tenisa spēlētājiem lēcas palīdz izcelt bumbas krāsu kontrastu pret dažādiem foniem.
- Saulesbrillēm ir gradienta lēcas, kas ir tonētas no augšas uz leju, kur lēcas apakšējā daļa ir visgaišākā. Tumšākā krāsa augšpusē ļauj filtrēt tiešu saules gaismu, un gaišākā krāsa apakšpusē nodrošina pietiekamu redzamību. Šī lēcu apstrāde nodrošina labāku orientāciju telpā un ir ideāli piemērota, piemēram, autovadītājiem, jo tā nodrošina skaidrāku redzamību lēcas apakšējā daļā, vienlaikus samazinot atspīdumu no augšas.
- Lēcas ir izgatavotas no plastmasas, kuras neapstrīdamās priekšrocības ir mazais svars un izturība pret plaisām.
- Pateicoties unikālajai polarizēto lēcu tehnoloģijai, saulesbrilles nodrošina perfektu redzi, novērš nevēlamus atspīdumus un aizsargā acis no ultravioletā starojuma. Tās uzlabo izšķirtspēju, lauka dziļumu un fokusēšanos. Polarizējošās saulesbrilles filtrē bīstamus atspīdumus un atstaroto balto gaismu. Tas padara tās īpaši piemērotas autovadītājiem, riteņbraucējiem, slēpotājiem un makšķerniekiem. Taču tās ir tikpat labi piemērotas kā modes aksesuārs ikdienas lietošanai.
- Saulesbrillēm ir UV 400 aizsardzība, kas nodrošina 100% aizsardzību pret saules gaismu. Saulesbriļļu lēcām ir 2. kategorijas saules filtrs (gaismas caurlaidība 18–43%). Tās ir nedaudz gaišāk tonētas nekā parasti un ir piemērotas vidēji intensīvam saules starojumam un brīvā laika apģērbam.
Aksesuāri
- Saulesbrilles piegādājam oriģinālajā futrālī. Futrāļa krāsa un dizains var atšķirties.
- Komplektā iekļautā tīrīšanas lupatiņa ir ideāli piemērota saulesbriļļu tīrīšanai un kopšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažiem modeļiem tīrīšanas lupatiņas vietā var būt auduma maisiņš.
Atklājiet visu mūsu saulesbriļļu sortimentu, lai atrastu vairāk modeļu no populāriem zīmoliem.
Produkta specifikācijas
132 mm Platums
145 mm Kājiņas garums
| Lēca | |
|---|---|
| Polarizēts: | Jā |
| Spoguļbrilles: | Nē |
| Gradients: | Jā |
| Fotohromatisks: | Nē |
| Lēcas caurlaidība un filtra kategorija: | Nedaudz tumšāks filtrs, piemērots normālām vasaras dienām — filtra kategorija 2 |
| Lēcu krāsa: | Zils |
| Lēcas augstums: | 42 mm |
| Lēcas platums: | 55 mm |
| Lēcu materiāls: | Plastmasa |
| UV filtrs 400: | Jā |
| Rāmis | |
| Rāmja forma: | Kvadrātveida |
| Rāmja krāsa: | Brūns |
| Rāmja materiāls: | Neilons |
| Izmērs: | M |
| Platums: | 132 mm |
| Kājiņas garums: | 145 mm |
| Deguna tilta platums: | 16 mm |
| Svars: | 120 g |
| Regulējami deguna spilventiņi: | Nē |
| Atsperu eņģes: | Nē |
| Aksesuāri | |
| Futrālis: | Jā |
| Tīrīšanas lupatiņa: | Jā |
| Cits | |
| Dzimums: | Unisex |
| Kategorija: | Saulesbrilles |
| Zīmols: | Ray-Ban |
| Lietošana: | Modes |
| Kods: | RB4165 865/8S 55 |
| Pieejams ar recepti: | Jā |
Mēs esam Instagram!
Papildu ceļvedis:
Atrodiet savu sejas formu un ideālās saulesbrilles
Komentāri par Ray-Ban Justin RB4165 865/8S 55