Persol Steve McQueen PO0714SM 96/P1 54 0PO0714SM 96/P1 54
Pašlaik mēs nepārdodam šo produktu.
Jums varētu patikt arī:
Produkta apraksts
Persol saulesbrilles ir mākslinieciskas meistarības, kvalitātes un eleganta, itāļu dizaina simbols. Līdz pat šai dienai tās tiek ražotas ar rokām rūpnīcā Itālijā un ir kļuvušas pazīstamas visā pasaulē, pateicoties to raksturīgajām bultām uz rāmjiem. Persol saulesbrilles ir populāras filmu zvaigžņu vidū to unikālā šarma dēļ un ir kļuvušas par svarīgu aksesuāru, pateicoties to augstajai kvalitātei, tradicionālajai formai un populārajam zīmolam.
Persol Steve McQueen PO0714SM 96/P1 54 ir saulesbrilles vīriešiem.
Pārbaudiet, kā jūs izskatāties šajās saulesbrillēs, izmantojot Lentiamo virtuālās pielaikošanas funkciju.
Saulesbriļļu rāmis
- Brūnā rāmja krāsa lieliski piestāv siltam ādas tonim un gaiši brūniem, melniem vai tumši blondiem matiem.
- Pilota saulesbriļļu ietvari ir ideāla izvēle tiem, kam ir kvadrātveida, ovāla vai trīsstūrveida sejas forma.
- Saulesbriļļu ietvars ir izgatavots no acetāta, kas ir hipoalerģisks, izturīgs un ērts.
Saulesbrilles var viegli salocīt līdz minimālam izmēram, kas nozīmē, ka tās neaizņems daudz vietas un tiks novērsts to salūšanas risks. Salīdzinot ar parastajām saulesbrillēm, salokāmās brilles ir ne tikai mazākas, bet arī vieglākas.
Saulesbriļļu lēca
- Zaļās lēcas samazina gaismas intensitāti, neietekmējot kontrastu vai neizkropļojot krāsas.
- Lēcas ir izgatavotas no augstas kvalitātes minerālstikla, kura neapstrīdamā priekšrocība ir izcila izturība pret skrāpējumiem. Minerālstikls izceļas ar izcilām optiskajām īpašībām salīdzinājumā ar citiem materiāliem, ko izmanto saulesbriļļu lēcu ražošanā.
- Pateicoties unikālajai polarizēto lēcu tehnoloģijai, saulesbrilles nodrošina perfektu redzi, novērš nevēlamus atspīdumus un aizsargā acis no ultravioletā starojuma. Tās uzlabo izšķirtspēju, lauka dziļumu un fokusēšanos. Polarizējošās saulesbrilles filtrē bīstamus atspīdumus un atstaroto balto gaismu. Tas padara tās īpaši piemērotas autovadītājiem, riteņbraucējiem, slēpotājiem un makšķerniekiem. Taču tās ir tikpat labi piemērotas kā modes aksesuārs ikdienas lietošanai.
- Saulesbrillēm ir UV 400 aizsardzība, kas nodrošina 100% aizsardzību pret saules gaismu. Saulesbriļļu lēcām ir 2. kategorijas saules filtrs (gaismas caurlaidība 18–43%). Tās ir nedaudz gaišāk tonētas nekā parasti un ir piemērotas vidēji intensīvam saules starojumam un brīvā laika apģērbam.
Aksesuāri
- Saulesbrilles piegādājam oriģinālajā futrālī. Futrāļa krāsa un dizains var atšķirties.
- Komplektā iekļautā tīrīšanas lupatiņa ir ideāli piemērota saulesbriļļu tīrīšanai un kopšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažiem modeļiem tīrīšanas lupatiņas vietā var būt auduma maisiņš.
Atklājiet visu mūsu saulesbriļļu sortimentu, lai atrastu vairāk modeļu no populāriem zīmoliem.
Produkta specifikācijas
132 mm Platums
140 mm Kājiņas garums
| Lēca | |
|---|---|
| Polarizēts: | Jā |
| Spoguļbrilles: | Nē |
| Gradients: | Nē |
| Fotohromatisks: | Nē |
| Lēcas caurlaidība un filtra kategorija: | Nedaudz tumšāks filtrs, piemērots normālām vasaras dienām — filtra kategorija 2 |
| Lēcu krāsa: | Zaļš |
| Lēcas augstums: | 46 mm |
| Lēcas platums: | 54 mm |
| Lēcu materiāls: | Minerālstikls |
| UV filtrs 400: | Jā |
| Rāmis | |
| Rāmja forma: | Pilots |
| Rāmja krāsa: | Brūns |
| Rāmja materiāls: | Acetāts |
| Izmērs: | M |
| Platums: | 132 mm |
| Kājiņas garums: | 140 mm |
| Deguna tilta platums: | 21 mm |
| Svars: | 230 g |
| Regulējami deguna spilventiņi: | Nē |
| Atsperu eņģes: | Nē |
| Aksesuāri | |
| Futrālis: | Jā |
| Tīrīšanas lupatiņa: | Jā |
| Cits | |
| Dzimums: | Vīriešiem |
| Kategorija: | Saulesbrilles |
| Zīmols: | Persol |
| Lietošana: | Modes |
| Kods: | 0PO0714SM 96/P1 54 |
| Pieejams ar recepti: | Nē |
Mēs esam Instagram!
Papildu ceļvedis:
Atrodiet savu sejas formu un ideālās saulesbrilles
Komentāri par Persol Steve McQueen PO0714SM 96/P1 54