Furla SFU777V 0768 53
Pašlaik mēs nepārdodam šo produktu.
Jums varētu patikt arī:
Produkta apraksts
Furla saulesbrilles ir sinonīms meistarībai, augstākajai mākslinieciskajai kvalitātei, skaistumam un inovācijām, kas apvieno augstāko kvalitāti, funkcionalitāti un mūžīgu greznu dizainu. Šī saulesbriļļu kolekcija ir radoša, tomēr izsmalcināta.
Furla SFU777V 0768 53 ir saulesbrilles sievietēm.
Saulesbriļļu rāmis
- Sarkanā rāmja krāsa lieliski piestāv siltam ādas tonim un melniem, tumši brūniem, baltiem vai pelēkiem matiem.
- Kaķacs saulesbriļļu ietvari ir ideāla izvēle tiem, kam ir ovāla, sirdsveida vai dimanta sejas forma.
- Saulesbriļļu rāmis ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, kas nodrošina augstu izturību un ērtu komfortu.
Saulesbriļļu lēca
- Pelēkās lēcas samazina gaismas intensitāti, neietekmējot kontrastu vai neizkropļojot krāsas.
- Lēcas ir izgatavotas no plastmasas, kuras neapstrīdamās priekšrocības ir mazais svars un izturība pret plaisām.
- Saulesbrillēm ir UV 400 aizsardzība, kas nodrošina 100% aizsardzību pret saules gaismu. Saulesbriļļu lēcām ir 3. kategorijas saules filtrs (gaismas caurlaidība 8–18%). Tās ir piemērotas intensīvai saules iedarbībai pludmalē vai pilsētā.
Aksesuāri
- Saulesbrilles piegādājam oriģinālajā futrālī. Futrāļa krāsa un dizains var atšķirties.
- Komplektā iekļautā tīrīšanas lupatiņa ir ideāli piemērota saulesbriļļu tīrīšanai un kopšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažiem modeļiem tīrīšanas lupatiņas vietā var būt auduma maisiņš.
Atklājiet visu mūsu saulesbriļļu sortimentu, lai atrastu vairāk modeļu no populāriem zīmoliem.
Produkta specifikācijas
141 mm Platums
140 mm Kājiņas garums
| Lēca | |
|---|---|
| Polarizēts: | Nē |
| Spoguļbrilles: | Nē |
| Gradients: | Nē |
| Fotohromatisks: | Nē |
| Lēcas caurlaidība un filtra kategorija: | Tumšs filtrs, piemērots intensīvai saules starojumam — filtra kategorija 3 |
| Lēcu krāsa: | Pelēks |
| Lēcas augstums: | 33 mm |
| Lēcas platums: | 53 mm |
| Lēcu materiāls: | Plastmasa |
| UV filtrs 400: | Jā |
| Rāmis | |
| Rāmja forma: | Cat Eye |
| Rāmja krāsa: | Sarkans |
| Rāmja materiāls: | Plastmasa |
| Izmērs: | L |
| Platums: | 141 mm |
| Kājiņas garums: | 140 mm |
| Deguna tilta platums: | 18 mm |
| Svars: | 130 g |
| Regulējami deguna spilventiņi: | Nē |
| Atsperu eņģes: | Nē |
| Aksesuāri | |
| Futrālis: | Jā |
| Tīrīšanas lupatiņa: | Jā |
| Cits | |
| Dzimums: | Sievietēm |
| Kategorija: | Saulesbrilles |
| Zīmols: | Furla |
| Lietošana: | Modes |
| Kods: | SFU777V 0768 53 |
Mēs esam Instagram!
Papildu ceļvedis:
Atrodiet savu sejas formu un ideālās saulesbrilles
Komentāri par Furla SFU777V 0768 53