Under Armour UA 0001/G/S O6W SW 72
Pašlaik mēs nepārdodam šo produktu.
Jums varētu patikt arī:
Produkta apraksts
Pasaulē slaveno uzņēmumu Under Armour dibināja bijušais amerikāņu futbolists, un tas simbolizē izcilu kvalitāti, izturību un spēku. Saulesbriļļu kolekcija balstās uz tehnoloģijām, kas iedvesmotas no sporta apģērba, izmantojot pārbaudītas inovācijas un pievēršot uzmanību pat mazākajām detaļām. Under Armour saulesbrilles ir izstrādātas, lai apmierinātu īpašas vajadzības sportā, kā arī ikdienā.
Under Armour UA 0001/G/S O6W SW 72 ir saulesbrilles vīriešiem.
Pārbaudiet, kā jūs izskatāties šajās saulesbrillēs, izmantojot Lentiamo virtuālās pielaikošanas funkciju.
Saulesbriļļu rāmis
- Melnā rāmja krāsa lieliski piestāv aukstam ādas tonim un gaiši blondiem, gaiši brūniem vai melniem matiem.
- Taisnstūra saulesbriļļu ietvari ir ideāla izvēle tiem, kam ir ovāla vai apaļa sejas forma.
- Saulesbriļļu rāmis ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, kas nodrošina augstu izturību un ērtu komfortu.
- Regulējami deguna spilventiņi ļauj maigi mainīt saulesbriļļu pozīciju un piegulšanu. To regulēšanu vienmēr jāveic pieredzējušam optiķim, lai izvairītos no bojājumiem vai lūzumiem.
Saulesbriļļu lēca
- Pelēkās lēcas samazina gaismas intensitāti, neietekmējot kontrastu vai neizkropļojot krāsas.
- Lēcas ir izgatavotas no plastmasas, kuras neapstrīdamās priekšrocības ir mazais svars un izturība pret plaisām.
- Saulesbrillēm ir UV 400 aizsardzība, kas nodrošina 100% aizsardzību pret saules gaismu.
Aksesuāri
- Komplektā iekļautā tīrīšanas lupatiņa ir ideāli piemērota saulesbriļļu tīrīšanai un kopšanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažiem modeļiem tīrīšanas lupatiņas vietā var būt auduma maisiņš.
Atklājiet visu mūsu saulesbriļļu sortimentu, lai atrastu vairāk modeļu no populāriem zīmoliem.
Produkta specifikācijas
132 mm Platums
130 mm Kājiņas garums
| Lēca | |
|---|---|
| Polarizēts: | Nē |
| Spoguļbrilles: | Nē |
| Gradients: | Nē |
| Fotohromatisks: | Nē |
| Lēcu krāsa: | Pelēks |
| Lēcas augstums: | 42 mm |
| Lēcas platums: | 72 mm |
| Lēcu materiāls: | Plastmasa |
| UV filtrs 400: | Jā |
| Rāmis | |
| Rāmja forma: | Taisnstūrveida |
| Rāmja krāsa: | Melns |
| Rāmja materiāls: | Plastmasa |
| Izmērs: | M |
| Platums: | 132 mm |
| Kājiņas garums: | 130 mm |
| Deguna tilta platums: | 10 mm |
| Svars: | 65 g |
| Regulējami deguna spilventiņi: | Jā |
| Atsperu eņģes: | Nē |
| Aksesuāri | |
| Futrālis: | Nē |
| Tīrīšanas lupatiņa: | Jā |
| Cits | |
| Dzimums: | Vīriešiem |
| Kategorija: | Saulesbrilles |
| Zīmols: | Under Armour |
| Lietošana: | Sports |
| Sports: | Riteņbraukšana, Skriešana, Pārgājieni, Apvidus riteņbraukšana |
| Kods: | UA 0001/G/S O6W SW 72 |
Mēs esam Instagram!
Papildu ceļvedis:
Atrodiet savu sejas formu un ideālās saulesbrilles
Komentāri par Under Armour UA 0001/G/S O6W SW 72